Dünya

bizim ortak evimiz

Kullanım Alanları

Toprağın ve sağlığın

Bereketli Dostu

Tarım

tüm sorunlara tek çözüm

Em Bio

BAYKAL EM1 NEDİR? >

Yaşamın Her Alanında Baykal EM1

BAYKAL EM1 kullanımı ile; verimli topraklar, sağlıklı gıdalar yetiştirilecek, çiftçilerimiz artık zarar etmekten kurtulacak, arazilerini borç yüzünden ucuza satmak zorunda da kalmayacak, tüketiciler de organik gıdalar ile sağlıklı olacak.

AYKAL EM1 mikrobiyal gübre dünya da 15 yıldır, 58 ayrı ülkede kullanılmakta ve birçok ülkenin yasaları ile korunmaktadır. BAYKAL EM1 hem çok kaliteli, çok verimli, sağlıklı ürünler yetiştirerek çiftçilere kazanç sağlamakta hem de tüketicilere organik ürünler elde etme imkanı sunmaktadır. Ayrıca ortak evimiz ortak gezegenimiz dünyamızda farklı kimyasallar kullanılması sonucu mikrobiyal dengesinin bozulması ile bu ürüne çok fazla ihtiyaç duyulmuş ve duyulmaktadır.

Baykal EM1 Teknolojisi

Dünya'da daha üstün mikrobiyal gübre yok. Baykal EM1 seçilmiş doğal canlı mikroorganizmaların kompleksini içeren hazır bir mikrobiyolojik preparattır.

Baykal EM1, tarımda, hayvancılıkta balıkçılıkta, tavukçulukta, evcil hayvanlarda, arıcılıkta, toprak ıslahında çevrenin korunması ve arıtılmasında kullanılmaktadır. TARIM ve ORMAN BAKANLIĞI ile yürüttüğümüz ULUSAL ÇELTİK KALKINMA PROJESİ’nin mucizesi olan BAYKAL EM1 ile gurur duyuyoruz.

BAYKAL EM1 NEDİR? >

Dünden Bugüne Baykal EM1

2016

Baykal EM1 Kuruluş

EM Bio Teknoloji A.Ş. adı ile şirket kuruluş işlemleri yapıldı. Ürün hammadde ve kutulama işlemleri tamamlandı.

2017

Analiz Raporları
Çıkılması

Gübre Analiz Raporları tarafsız laboratuvarlar tarafından hazırlanarak başarılı sonuçlar elde edildi. Aynı yıl bir çok üniversiteden raporlar yazıldı.

2019

Ulusal Çeltik Kalkınma Projesi

Bu proje TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI İL ve İLÇE tarım müdürlükleri birimleri gözetimine baştan sona takip edilerek yapılmıştır.

2020

Tavukçuluk & Arıcılık & Balıkçılık

Tavukçuluk, Arıcılık ve Balıkçılık alanında da büyük başarılara imza atan EM Bio Teknoloji ürünleri bu alanlarda da büyük talep görmektedir.

EM Bio Blog

2023 Çiftçi Kalkınma Projeleri Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti Anayasasına göre devlet; sosyal, ekonomik, tarım ve ticaret gibi kalkınmayı sağlamak için kalkınma projeleri hazırlar.

2023 Çiftçi Kalkınma Projeleri Nelerdir?

Türkiye’de Tarımcılığın Tarihi

Bereketli topraklar üzerine kurulan Türkiye, kurulduğu yıllardan itibaren tarım sektöründe lider konumda yer almaktadır.

Türkiye’de Tarımcılığın Tarihi

Müşteri Yorumları

Bizi
Destekleyenler

İletişim Bilgileri

Baykal EM Bio İletişim Bilgilerimiz

Mevlana Mah, Sultanahmet Cd No: 1, 34500 Beylikdüzü/İstanbul

+90 212 853 11 52

support@watchland.com

Bize Yazın!

Ürünlerimiz başta olmak üzere, merak ettiğiniz tüm konularda bizlere iletişim kanallarımızdan ya da form üzerinden ulaşabilirsiniz.