DijiPAR Künye

Web Tasarım, E-Ticaret Danışmanlığı, Google ADS, Sosyal Medya Danışmanlığı, Online İtibar yönetimi ve tüm dijital pazarlama ve medya danışmanlığı için 2006 yılından beri çalışan deneyimli ekip kadrosu…

İstanbul merkezli DijiPAR Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı, Veriler ışığında büyük bir heyecan ve aşkla analiz ve yorumlama yaparak çalışmalarımızı yürütmektedir. Data İstanbul bünyesinde faaliyetlerini yürüten DijiPAR, ileri görüşlü şirketler için profesyonel çözümler üretmektedir.

left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
DijiPAR

Hikayemiz

Standartların içinde kalıplaşmış, marka değerini önemsemeyen, sadece müşteri isteklerine göre hareket eden, performans ya da analiz noktasında derinlemesine çalışmalar sürdürmeyen bir ajans olmadığımızı, çalışmalar sürecinde sizlere gösteriyoruz. Vizyon sahibi, pazarı ve dijital mecrayı çok iyi tanıyan, viral kampanyalar ve benzersiz çalışmalar yürüten ajansımız, çalışmalar ışığında ortaya koyduğu başarısını sizlere sunmanın mutluluğunu her daim taşımaktadır. Hedef kitleniz dünyanın neresinde olursa olsun, uygun dijital mecralar aracılığıyla onlara ulaşmanızı sağlayan Veri Odaklı profesyonel çözümler sunuyoruz. Yeni Nesil Dijital Pazarlama Ajansı – DijiPAR

Dijital İletişim
Eş zamanlı iletişim sağlayan DijiPAR Dijital Medya Pazarlama ve SEO ajansımız, müşterilerimiz ile olan diyalog, bağlantı ve iletişimi, doğrusal anlamda pozitif frekans ile sağlamaktadır. Bu sebeple çalışma sürecinde aksama ya da problem yaşanmadığı gibi beklenen sonuca ulaşılmaktadır .
Sorumluluk
Müşterilerimize ve işimize olan sorumluluklarımızın farkındayıyz. Bu farkındalığı oluşturan değerlerimiz işimizi kendi işimiz gibi görmemizdir. Bu sorumluluk çerçevesinde çalışmalarımızı büyük bir özveri ile gerçekleştiriyor ve başarılı şekilde tamamlıyoruz.
Strateji
DijiPAR olarak tüm çalışmalarımız, yapılan detaylı analizler, hedefleme ve stratejiler üzerine inşa edilmektedir. Oluşturulan iş planı, reklam bütçesi, dönüşümler ve müşteri sadakati gibi başlıklar standartların ötesinde bir hizmet anlayışını ortaya koymaktadır.
Neden

DijiPAR'ı Tercih Etmeliyim?

Strateji & Bütçe & Sonuç Dengesi
Ezbere dayalı ya da kalıplaşmış çalışmaların ötesinde, belirlenen bütçede stratejiler oluşturularak başarı odaklı çözümler sunmaktayız. Sıradanlıktan uzak, deneyimlerini müşteriler üzerinde değil kendi platformlarında yüzlerce kere denemiş ve başarılarını kanıtlanmış heyecan dolu bir ekibin yer aldığı ajans ile çalışmanın mutluluğunu taşıyacaksınız.
Rakiplerinize ve Sektöre Hakimiz
15 yılı aşan tecrübe ve deneyimli ekiplerimiz ile tüm dijital medya çözümlerinde, pazara hakim bir iş planı oluşturmakta ve çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizi ve rakiplerinizi çok iyi tanır, sektöre yön veren güçlü bir iş palanı ortaya koyarız. Sektörde adınızdan söz ettirecek Viral yaklaşımlar sunan uçuk kaçık projeler ortaya koyan ekibimiz sizi, kendimize heyran bıraktıracak.
Dijital Mecralarda Verilerin Gücünü Kullanan Ajans
Tüm dijital mecra kanallarında verilerin ışığında hareket eden, günlük, haftalık ve aylık raporlama yapan DijiPAR, başta Ahrefs olmak üzere, SEMrush, AuthorityLabs, rakip analizi için SpyFu, Majestic, DeepCrawl, Semalt, Google, Yandex ve Bing Webmaster araçları gibi onlarca araçları detaylı şekilde kullanmaktayız.