01
SEO Danışmanlığı
Profesyonel SEO Danışmanlığı kapsamında kurumsal çözümler sunan DijiPAR, veri odaklı stratejiler geliştirmekte ve sonuç odaklı hizmet vermektedir.
02
E-Ticaret Danışmanlığı
Güçlü bir altı yapı, profesyonel dijital satış kanalları ve doğru bütçe ile stratejiler oluşturan şirketimiz profesyonel e-ticaret danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.
03
Google Ads ve SEM
Markanızın değerine güveniyoruz. Web sitenizi, rakiplerinizi ve hedef kitlenizi en doğru bütçe ile analiz ederek, dönüşüm odaklı optimizasyon sağlıyor ve reklam stratejiler geliştirerek kampanyalar oluşturuyoruz.
04
Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım çözümleri sunan DijiPAR Medya Ajansımız, dijital medyada, markanızı ürün ve hizmetlerinizi profesyonel şekilde yansıtacak responsive ve hızlı açılan web sitesi tasarımları geliştiriyoruz.
04
Sosyal Medya Reklamcılığı
DijiPAR olarak, satışlarınızın farklı aşamalarında doğru zamanda doğru platformda belirli kitlelere hitap eden, yüksek düzeyde hedeflenmiş kampanyalarla sosyal medyanızı ve işinizin büyümesini sağlıyoruz.
04
Marka İtibar Yönetimi
Markanız, adınız ya da web siteniz ile ilgili dijital ortamda yer alan haksız haber ve şikayetlerin kaldırılması ile ilgili süreci başarılı şekilde yürütüyoruz.
left_bottom_02left_bottom_01
right_bottom_02right_bottom_01

DijiPAR Ayrıcalıklı Hizmet Kalitemiz

Deneyimli ekibimiz tarafından, Dijital Medya ve Pazarlama alanında sunmuş olduğumuz hizmet kalitemizi ve farkındalık oluşturan stratejik çalışmalarımız…

Bölgesel SEO
Organik çalışmalar ve oluşturduğumuz stratejiler sayesinde, bölgesel SEO hizmetlerimiz ile sonuç odaklı başarılar sağlamaktayız.
Teknik SEO Analizleri
Deneyimli ekiplerimizce gerçekleştirilen Veri Odaklı SEO analizleri ile orta ve uzun vadede otoriter bir site ve sonuç odaklı çalışmalar yürütmekteyiz.
Büyük bir Aşk ve Özveri
Tüm müşterilerimize ve müşteriler için yapılan her çalışmayı ciddi bir titizlik ve özveri ile tamamlayan ekibimizin varlığı başarılarımıza ışık tutmaktadır.
İnfografik İçerik
Heyecan uyandıran ve algı oluşturan ve kaliteli içerikler üreten Tasarım ekibimiz ile müşterilerinize, markanıza hayran bırakacaksınız.
Güçlü Medya Tanıtımı
Haber Siteleri, Portallar, Forum ve Sözlük Siteleri başta olmak üzere, tüm dijital mecralar, markanızı ürün ve hizmetlerinizi duyurmak için hazır.
Raporlama & Analiz
Gerçek ve şeffaf verilere dayalı, eş zamanlı raporlar sunan ve bu raporlamayı 15 günlük olarak müşterileri ile analiz ederek yorumlayan ajans.
Veriler Işığında SEO
Ezbere dayalı, deneme yanılma ile yapılan çalışmaların ötesinde, rakip analizi ve verilere dayalı SEO hizmeti ile Google İlk Sayfa hedeflemesi
Markanızı Koruyoruz
Dijital Mecrada markanızın imajını koruyor, özellikle E-Ticaret ve hizmet sektörleri için yapılan yanlış algıları ortadan kaldırıyoruz.
Sektörel Deneyimlerimiz
Onlarca farklı sektörde yüzlerce başarılara imza atan ajansımız, tüm bu deneyimlerini sizlere aktarmaktadır.
Otoriter Link Oluşturma
Site içi Link yapısını profesyonel şekilde oluşturduktan sonra, doğal bağlantılar için benzersiz ve pozitif etki oluşturan stratejiler oluşturuyoruz.
Sosyal Medya Dili
Sosyal Medya dilini, algı oluşturmayı ve kitle yönetimini çok iyi biliyor ve hedeflenen programa göre stratejiler geliştiriyoruz.
Sorumluluk
Kendimize olan, işimize olan ve markanıza olan sorumluluğu çok iyi biliyor ve tüm çalışmalarımızı bu misyona göre yürütüyoruz.

Kararsız mısınız?

Bize Sorun!
Aklınıza takılan, merak ettiğiniz ya da farklı değerlendirme ve talepleriniz için bize danışabilirsiniz.
Planlama ve Bütçe Oluşturun
ilk aşamada Doğru bir planlama ve bütçe belirleme şarttır. Bu planlamayı, uzman ekibimiz ile ücretsiz oluşturabilirsiniz.
Şimdi Başlayın!
Emin adımlar ve hedefler ışığında yapılan tüm çalışmalar hiç kuşkusuz başarıya ulaşır. Korkmayın ve başlayın!