Veri Odaklı
SEO Çözümleri
Standartların ötesinde çalışmalar yürüten DİJİPAR, 360 Derece marka bazlı çalışmalar yürütmektedir. İLETİŞİM FİYATLAR
Arama Stratejisi
Farkındalık yaratmak için ihtiyacınız olan her şeyi ortaya koyan bir Ajans ile çalışmaya başlayın. Tüm SEO Operasyonları, eşsiz bir strateji ile geliştirilsin ve başarılı sonuçlara ulaşılsın diye...
Benzersiz İçerik
Web sayfalarınız için, sadece özgün içerik değil, ilgi uyandıran, doğru bilgiyi en iyi şekilde sunan, yüksek kaliteli ve benzersiz bir içerik oluşumunu sağlıyoruz.
Organik Backlink Ağı
Negatif etki oluşturan ve Ceza almanıza sebep olan SEO paketleri yerine Domain ve site değerleri yüksek ve trafik çeken sektörünüze uygun muazzam bir backlink ağı oluşturuyoruz.
KAPSAMLI

SEO ANALİZİ

SEO hizmet sürecinin her alanında yapılan kapsamlı analizler
sonucunda hedeflenen sonuçlara ulaşmanın başarısını keşfedin!

Profesyonel SEO Araçları

Müşterilerimiz için benzersiz SEO çalışması hizmeti sağlarken, Profesyonel SEO araçlarının tümünü eş zamanlı kullanmakta ve başta rakip analizleri olmak üzere, tüm verileri analiz ederek işliyor, raporluyor ve iş sürecini realist bir yaklaşım ortaya koyarak başarı sağlıyoruz.

Müşteri Odaklı Organik Ziyaretçi Trafiği

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas

  • The number of visitors.
  • The average number of page views per visitor
  • Most requested entry pages
Trafiğe Değil Satışa Odaklanın! Organik ve Sektörel Ziyaretçi hedeflenerek yapılan çalışmaları...

DijiPAR Video

Profesyonel SEO Hizmetleri kapsamında
Deneyimli ve Uzman ekibimizi bünyesinde bulunduran DijiPAR Video Tanıtımı

Pazar Payı ve Liderlik

Yaklaşımı

Sektörde pazar payının ne kadarına hakimsiniz? Günlük, Aylık ve Yıllık Cironuz ve Pazarın tüm hacmi ne kadar? Dijital Mecra bu pazar payının neresinde? Dijital Mecrada, Pazarın, Arama Motorlarından gelen ziyaretçi eğilim durumu ve etkisi ne boyutta, Sektörde markaların gücü ne kadar etkili, rakipleriniz, hangi pazarlama ve satış mecralarında etkili ve güçlü? Web siteniz ve şirket bünyeniz hangi ölçüde donanımlı? Pazara hangi boyutta cevap verebilirsiniz? Bu ve buna benzer bir çok sorunun cevabını uzman ekibimizle yapacağınız görüşmelerde doğru hedefleme yakalayarak bir çalışma sürecine girmeniz son derece kritik bir durumdur. Tüm bu veriler ışığında yapılan çalışmalar için hemen bizi arayın!

SEO Hizmet Fiyatlarımız

Basic Paket
$200/Ay
Kelime Sayısı: 3
Rekabet: Düşük/Orta
Site İçi Optimizasyon
Sektör & Rakip Analizi
UX Kullanıcı Deneyimi
İçerik Desteği: 5 Makale
Teknik Destek: Mail
Raporlama 1/Ay
Yükselme Garantisi

Otoriter Sayfa ve Güçlü Adımlar için Veri Odaklı SEO Çözümleri

Pro Paket
$950/Ay
Kelime Sayısı: 10
Rekabet: Orta/Yüksek
Site İçi Optimizasyon
Sektör & Rakip Analizi
UX Kullanıcı Deneyimi
İçerik Desteği: 20 Makale
Backlink Çalışmaları
Sosyal Meda Desteği
Basın Bülteni Çalışmaları
Tanıtım Yazısı Çalışmaları
Local SEO
Harita Kaydı Optimizasyon
Teknik Destek: Mail/Telefon
Raporlama 3/Ay
Yükselme Garantisi

Sektör Liderliği hedeflenerek, Hizmet ve E-Ticaret Siteleri için Profesyonel ve Marka bilinirliğini ortaya koyan bir hizmeti kapsamaktadır.

Ultra Paket
$500/Ay
Kelime Sayısı: 5
Rekabet: Orta/Yüksek
Site İçi Optimizasyon
Sektör & Rakip Analizi
UX Kullanıcı Deneyimi
İçerik Desteği: 10 Makale
Backlink Çalışmaları
Tanıtım Yazısı Çalışmaları
Local SEO Çalışmaları
Teknik Destek: Mail/Telefon
Raporlama 2/Ay
Yükselme Garantisi

Ultra SEO Paketi ile güçlü ve kalıcı çalışmalar ile rakiplerinizden daha önde olun.

SEO Fiyatları

Detaylı Bilgiler

Belirlenen SEO Paketleri sektörel bazda, tamamen organik ve deneyimli SEO Uzmanları tarafından yapılan çalışmaları kapsamaktadır. Her paket içerisinde yer alan çalışmalar kendine özgü bir iş planı çerçevesinde yürütülmekte olup, yapılan analizler ve rekabet ölçümleri ile raporlanmaktadır. Size en uygun SEO Paketini belirlemek üzere DijiPAR iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak bilgi alabilir, deneyimli ve uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz. Paketlerde yer alan Hizmetler 3+3 ay olmak üzere toplam 6 Ay’lık sözleşme ile yürütülecek olup, müşteri ile yapılacak hedefleme mutabakatı ile 12 aylık sözleşmede yapılabilmektedir. Her 3 ayda bir yeni bir SEO iş planı stratejisi oluşturularak bu iş planı üzerinden çalışmalar yürütülmektedir. DijiPAR tarafından, Veri Odaklı bir hedefleme oluşturularak, yapılan tüm çalışmalar sizlere sunulacak detaylı raporlarla yükselme ve marka otoriterlik başarıları müşterilerimize sunulmaktadır.